Bluetooth araç kitleri, günlük hayatımızda kullandığımız gereçlerin araç için uygun olanlarıdır. Sürücülerin hayatını kolaylaştırmak için var olan araç kitleri, farklı modellerde ve markalarda bulunuyor. Bluetooth araç kitleri son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Çoğalmaya devam eden araç kitlerinin farklı markaları mevcuttur. ISY IPH USB Şarj Aleti, fiyatı oldukça uygundur ve kullanışlılığı yüksektir.


Detaylı bilgi ve Montaj için şimdi bizi ARAyın


Araç kitleri, sürücülerin dikkatli ve keyifli bir sürüş keyfi yaşamaları için birçok farklı çeşidi olan yardımcı aksesuarlardır. Bluetooth araç kiti olan kulaklık, araç şarj cihazı, araç içi tutucu ve kamera araç kitleridir. Genellikle kablosuz ve bluetooth özelliği olan araç kitleri mevcuttur. Kullanımı kolay olan bu araç kitleri sürücülerin iki işi bir arada rahatlıkla yapabilmelerini sağlıyor. Böylece sürücüler zamandan kazanıyor. Sürücünün dikkatinin dağılmaması için yardımcı olan araç kitleri, amacı doğrultusunda büyük kolaylık sağlıyor. Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile en popüler araç kiti araç şarj cihazı olmuştur. Telefonların şarjı çok hızlı bir şekilde bittiği için en önemli ihtiyacına gelen araç şarj cihazları vazgeçilmez olmuşlardır. Kişilerin uzaktan iletişiminde başrolde oynayan bluetooth araç kitleri, cep telefonu kullanırken sürüş yapan sürücüler için önemlidir. Araba sürerken araç kullanmak son derece tehlikeli olduğu için bluetooth araç kitleri bu durumu önlüyor. Bluetooth aux araç kiti telefondaki tüm müziklerin bir kere araçla eşleştirilmesi sonucunda dinlenebiliyor. Ayrıca tek bir tuşla telefondan müziklere geçiş sağlayabilen bluetooh aux aynı zamanda bir araç kitidir. Dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinin kulaklıksız ve kablosuz yapılmasını sağlayan bluetooth aux araç kiti, çok pratiktir.

Harici kaynaktan müzik oynatma

Aracın USB girişini kullanarak kendi kaynağınızı müzik çalmak için bağlayabilirsiniz.

Ses kaynağınızı bağlayın

Harici bir ses kaynağı, örn. bir cep telefonu, bir USB bellek veya bir MP3 oynatıcı, ön koltuklar arasındaki bağlantılar üzerinden aracın ses sistemine bağlanabilir. Ses oynatmayı aracın orta ekranında, direksiyon simidindeki sağ tuş takımından veya sesle kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Müzik çalarlar arasında değişiklik yapma

Örneğin bir USB bellek ve Bluetooth-bağlantılı bir cep telefonu gibi eş zamanlı olarak bağlanmış birden fazla cihazınız varsa, örneğin, orta ekrandan USB ve Bluetooth seçeneklerine dokunarak kaynaklar arasında değişiklik yapabilirsiniz. Kaynak değiştirdiğinizde ortam oynatıcı müziği durdurur ve otomatik olarak yeni kaynaktan müzik oynatmaya başlar.

Usb Ipod Bluetooth Öncelikli olarak Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi markalarının yanı sıra Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru, Volvo ve diğer markalara hizmet verilmektedir.