Otomobilinizle seyir halindeyken, trafik yoğunluğuna bağlı olarak duraklama süreleriniz uzayabilir. Özellikle uzun yol seyahatlerinde, aracınızda bulunan diğer yolcular veya çocuklar için farklı bir eğlence alanı oluşturabilirsiniz. Oto TV ve monitörleri kullanarak müzik dinlemek, eğlenceli videolar izlemek ya da TV kanallarına göz atmak gibi aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Yeni nesil oto TV ve monitörleriyle, aracınıza harici konfor eklemeleri yaparak değer kazandırabilirsiniz. Oto TV sistemleri, eğlence amacı dışında güvenlik amacıyla da kullanılır. Örneğin, kamera görüntüsü, park sensörü, navigasyon gibi önemli fonksiyonları TV monitörleri üzerinden yürütebilirsiniz.


Oto TV & Monitör hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin !

0538 363 49 13 | 0541 363 49 13

ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK


Oto TV & Monitör
Alpine
AVT
Bestar
Blaupunkt
Boson
Carway
cbtx
Clarion
Cyclone
Diğer
Edison
For-X
Goldmaster
Jameson
Jvc
Kamosonic
KGN
Ldr
Minton
Navimaster
Navimate
Navimex
Navitech
Necvox
Next & NextStar
Next Base
Noisy
Opax
Panasonic
Pioneer
Skytech
Solidron
Sony
Soundstream
Sunny
Winoxx
Xetec

Oto TV Monitör Çeşitleri ve İşlevleri

Aracınızın gövde genişliğine ya da görüş mesafenize göre monitör inç seçimi yapabilirsiniz. Oto TV monitor inçleri 5, 7, 9, 10, 12.5 gibi farklı boyutlarda tasarlanır. Navigasyon, uygulama kullanımı ve Bluetooth, USB, Wi-Fi gibi bağlantı hizmetleri sunan Oto TV ve monitor çeşitleri, kullanıcılara Smart TV fonksiyonları da sunar. Bu bağlantı tipleriyle akıllı telefonlara ve tabletlere de bağlanabilen Oto TV modelleri, araçlardan güç alarak çalışır. Araç modeliniz ne denli eski olursa olsun, aracınıza kolayca Oto TV bağlayabilirsiniz. Oto TV modellerinin en kullanışlı özelliklerinden biri de Micro SD kartları ve USB bellekleri algılayabilmeleridir. Bu sayede müzik, fotoğraf, video, film, yazılı belge gibi özel verilerinizi TV üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp, Crome, YouTube gibi Google Play uygulamalarını indirerek kullanabileceğiniz Android oto TV versiyonları da kategori içerisinde yer alan diğer ürün çeşitleridir. Seyahatleriniz sırasında bu imkanları kullanarak aracınızda geçirdiğiniz zamanları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oto TV ekran fiyatları, ürünlerin ekran boyutuna, markasına ya da fonksiyon çeşitliliğine göre çok sayıda farklı seçenek içerir.

Koltuk Başlığı Oto TV ve Monitör Modelleri

Aracınızın ön koltuklarının arka yüzüne monte edeceğiniz oto USB TV’li LCD monitor modelleriyle arka koltukta oturan misafirlerin veya çocukların yolculuk konforunu artırabilirsiniz. Koltuk başlığına takılan monitörler, araç kullanırken müdahale etmenize gerek kalmadan, eğlenceli içeriklere ulaşmanıza imkan tanır. Mobil bağlantılar kurarak akıllı telefonunuz üzerinden kolayca yönetebilir, dilediğiniz müziği basit bir arayüzden anında açabilirsiniz. Güçlü çekirdekleri ve işletim sistemleri olan, ayrıca yüksek bellek kapasitesi sunan koltuk başlığı monitörleri, oto TV fiyatları ile kıyaslandığında ekonomik ve ulaşılabilir ürünlerdir. Araç içi TV monitör fiyatları arasından, uygun seçenekleri belirleyerek küçük bir bütçe ile aracınıza yeni donanımlar kazandırabilirsiniz. Araç içi aksesuarlar, araçların ikinci el satışlarının söz konusu olması surumunda araç fiyatında artışa gidebilmenizi kolaylaştırabilir ve aracınızın piyasa değerini de yükseltebilir. Koltuk başlığı oto TV çeşitleri, otomobiller dışında, uzun yol araçları içerisinde de kullanılabilir. Otobüs, tren, uçak gibi toplu taşıma araçlarında, VIP ve kiralık araçlarda ya da ticari taksilerde yolcu konforunu artırmak adına oto TV modelleri değerlendirilebilir.