Araba yolculukları sırasında olmazsa olmazlar arasında oto teypleri yer alır. Yolculuk esnasında müzik ya da çeşitli radyo programlarını, söyleşileri dinlemek kişilerin daha keyifli ve sıkılmadan yolculuk yapmasına olanak tanır. Arabaların konforlu bir yolculuk için çeşitli donanımlara sahip olmasının yanı sıra multimedya ve ses sistemlerine de keyifli bir yolculuk süreci geçirilmesi açısından önem verilir. Oto teypleri çeşitli nitelik ve fiyat baremlerinde kişilerin temel beklentilerini karşılayarak, yolculuk sürecinde müzik ya da radyo programlarının dinlenmesine imkan tanır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte hızla gelişen oto teypleri, eskiden kaset ve CD formatlarını desteklerken, günümüzde sd kart, bluetooth gibi bağlantılar ile çok daha ergonomik bir kullanım imkanını kişilere sunar.


Oto Teypler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin !

0538 363 49 13 | 0541 363 49 13

ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK


Oto Teyp Markaları
Alpine
Audiomax Oto Teyp
Audiomax
Bisesvar Oto Teyp
Bisesvar
BM Audio Oto Teyp
BM Audio
Cadence Oto Teyp
Cadence
Carway Oto Teyp
Carway
Dextel Oto Teyp
Dextel
Everton Oto Teyp
Everton
Ford Oto Teyp
Ford
For-X Oto Teyp
For-X
Goldmaster Oto Teyp
Goldmaster
Harward Oto Teyp
Harward
Hei Oto Teyp
Hei
Jameson Oto Teyp
Jameson
Jeep Oto Teyp
Jeep
JVC Oto Teyp
JVC
Kamal Oto Teyp
Kamal
Kamosonic Oto Teyp
Kamosonic
Kenwood Oto Teyp
Kenwood
Kingvox Oto Teyp
Kingvox
Kingwin Oto Teyp
Kingwin
Korax Oto Teyp
Korax
Maxessa Oto Teyp
Maxessa
Mega Oto Teyp
Mega
Mikado Oto Teyp
Mikado
Mitsubishi Oto Teyp
Mitsubishi
Mobass Oto Teyp
Mobass
MTC Oto Teyp
MTC
Nakamichi Oto Teyp
Nakamichi
Navigold Oto Teyp
Navigold
Navimex Oto Teyp
Navimex
Navitech Oto Teyp
Navitech
Newfron Oto Teyp
Newfron
Oem Oto Teyp
Oem
Peugeot Oto Teyp
Peugeot
Pilippo Oto Teyp
Pilippo
Pioneer Oto Teyp
Pioneer
Piranha Oto Teyp
Piranha
Premier Oto Teyp
Premier
Roadstar Oto Teyp
Roadstar
Rose Oto Teyp
Rose
Skytech Oto Teyp
Skytech
Sony Oto Teyp
Sony
Telefunken Oto Teyp
Telefunken
Toyota Oto Teyp
Toyota
TveT Oto Teyp
TveT
Visionic Oto Teyp
Visionic
Volkswagen Oto Teyp
Volkswagen

Oto Teyp Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oto teyp alırken dikkat edilmesi gereken başlıca kıstaslar arasında; teybin kaliteli bir ses sistemine sahip olması, birden fazla bağlantı aracılığı ile müzik dinlemeye elverişli olması ve komutları hızlı algılayabilmesi yer alır. Komutları algılama hızı yavaş olan teypler, kullanım esnasında kişileri rahatsız edebilir. SD cart, Bluetooth, USB gibi birden fazla bağlantı alternatifinin olması da kişiler için önemli avantajlardır. Bluetooth özelliği sayesinde günümüzde herkesin kullandığı akıllı telefonları bluetooth ile teybe bağlayıp istenilen parçalar rahatlıkla dinlenebilir. USB ve SD kart gibi bağlantı alternatifleri de kişilerin istedikleri playlistleri kolay bir şekilde hazırlamalarına ve yolculuk esnasında teypleri aracılığı ile dinlemelerine imkan sağlar. Pek çok farklı marka tarafından çeşitli nitelik ve fiyat baremlerinde satışa sunulan oto teyp ve oto Mp3 çalarlar, donanımsal noktalarda alıcıları tatmin edici unsurlara sahiptirler.

Oto Teyp Markaları Nelerdir?

Oto teyp ve Mp3 çalarlar onlarca farklı marka tarafından üretilmektedir. Piyasa rekabetinin fazla olduğu bir alan olan oto teypleri, her ne kadar farklı markalar tarafından üretilseler de donanımsal özellikler olarak birbirlerine benzerlik gösterirler. Piyasada yer alan en popüler markalar arasında; Pioneer, Piranha, Kamosonic, Jameson, Goldmaster, Roadstar, Sony, Kawai, Alpine, Mikado gibi markalar yer alır. Bahsedilen markalar haricinde yine oto teyp ve oto Mp3 çalar konusunda oldukça iddialı olan markalar da bulunmaktadır. Bu markaların ürettikleri ürünler tasarımsal ve sınıfsal farklılıklar ile birbirlerinden ayrılırlar. Ortaya koyulan farklılıklar, nitelikleri doğrultusunda oto teypler arasında fiyat farklılıklarını meydana getirir. Kişiler bütçeleri doğrultusunda alabilecekleri en donanımlı oto teybe sahip olabilirler.

Oto Teyplerin Özellikleri Nelerdir?

Oto teypleri, araba içerisinde müzik ve radyo programlarının dinlenmesini sağlarlar. Bunu gerçekleştirmek içinde çeşitli nitelikler ile donatılırlar. Oto teypler, ses kalitesini en iyi şekilde verebilmek için çeşitli aksamlar ile geliştirilir. İyi bir müzik keyfi için sesi iyi yansıtan oto teyplerinin seçilmesi gerekir. Bunun için de oto teybinin ana ünitesinin nitelikleri oldukça önemlidir. SD kart girişi, bluetooth bağlantısı, CD, USB çıkışlarının olması güncel oto teyplerin özellikleri arasında yer alır. Teyplerin kalite sınıfına göre bu özelliklerin tamamı ya da bir kısmı teyp içerisinde yer alır. Alınacak olan donanımlı bir oto teyp, uzun süre kullanıma elverişlidir. Birden fazla donanıma sahip olması da teknolojik olarak güncel performanslardan geri kalınmasının önüne geçer. Yine fiyat ve sınıf baremine göre kimi oto teyplerinde dokunmatik ekran özelliği mevcuttur. Bu sayede teyp üzerinde çalma listelerine kolaylıkla geçiş yapılabilir ve parçalar oynatılabilir. SD ve USB giriş özellikleri sayesinde teybin müzik kapasitesi sürekli geliştirilmeye de açıktır. GB olarak yüksek tercih edilen SD kartlar ve Flash bellekler sayesinde binlerce müziğe anında ulaşma imkanına da sahip olunur.