Bursa Redline Sound; Bursa Oto Multimedya, Oto Ses ve Görüntü Sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Araç içi görüntü sistemleri, çok fonksiyonlu çeşitleri ile sürüş deneyimini çok daha keyifli ve güvenli hale getiren unsurlardır. Bu sistemler ile yoldan gözünüzü ayırmadan ve sürüş güvenliğinden ödün vermeden multimedya dosyalarına ulaşmak, navigasyon ile yön tayin etmek, telefon görüşmelerinizi yönetmek, akıllı telefonlarınıza gelen her bildirimden haberdar olmak, geri görüş kamerasını takip etmek ve çok daha fazlası mümkün olmaktadır. Aracınıza akıllı cihazların tüm özelliklerini taşıyan görüntü sistemleri, verdiği teknik destek ile araç sürücüsüne yardımcı olduğu kadar, yolcuların da keyifli ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesini sağlamaktadır.

Araç İçi Görüntü Sistemleri Nasıl Olmalı?

Araç içi görüntü sistemlerinin seçimi, tamamen kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bir karardır. Kullanılacak otomobil ile sorunsuz uyumu, arka görüş kamerası gibi destekleyici ekipmanların mevcut olup olmaması, ekran büyüklüğü ve ses sistemleri ile entegrasyonu gibi kriterler otomobil sahiplerinin mutlaka göz önünde bulundurması gereken unsurlardır.

  • Dikkat edilecek ilk nokta otomobilinizin ön göğüs tasarımına uygun görüntü sistemini belirleyebilmektir.
  • Otomobil markalarına has ön göğüs tasarımları, cihazların konumlandırılacakları konum ve şekil üzerinde belirleyicidir ve araçtan araca farklılık göstermektedir. Bu sebeple tam bir entegrasyon için mutlaka otomobilinizin markası ile uyumlu araç içi görüntü sistemlerini tercih etmelisiniz.
  • Sonraki adım, GPS, ses çıkış gücü, ekran büyüklüğü, navigasyon, akıllı telefonlar ile bağlantı seçenekleri ve desteklenen multimedya çeşitleri gibi ihtiyaç duyulan önemli teknik özelliklerin seçimidir.

    ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK